loader image

Kampanie Google Ads – Prowadzenie i obsługa

Doradztwo e-marketingowe dla firm

 

Na bieżąco śledzimy i analizujemy rynek internetowy oraz prawa i reguły, którymi się rządzi. Znamy jego możliwości biznesowe, marketingowe oraz technologiczne. Ta wiedza i doświadczenie umożliwiają nam kompetentne doradzanie, planowanie i prowadzenie działań z zakresu e-marketingu dla firm, marek i produktów.

Doradztwo w sprzedaży internetowej

 

Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie Twojego zespołu sprzedażowego B2B nie tylko w tematach związanych z samym procesem sprzedaży B2B, ale również pomoc w zakresie kwalifikacji leadów, analizie przegranych szans sprzedaży czy wykonaniu szkoleń sprzedażowych dla handlowców. Wykonamy dla Ciebie test tajemniczego klienta oraz uporządkujemy pracę Twojego teamu.

Outsourcing internetowy dla Twojej firmy

 

Regularne prowadzenie działań e-marketingowych w firmie wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz przede wszystkim czasu. Jeśli nie chcesz zostać w tyle za konkurencją, a równocześnie nie dysponujesz rozbudowanym działem marketingu, graficznym czy IT lub nie chcesz poszerzać go o kolejne specjalizacje możesz przekazać w nasze ręce wybrany zakres prac.

 

Nie czekaj, pozyskuj klientów już dziś – kampanie Google Ads.

 

Przeanalizujemy Twoją branżę oraz zapoznamy się z Twoją ofertą, następnie przygotujemy strategię kampanii Google Ads (AdWords). Skonfigurujemy zaawansowaną analitykę skuteczności i zachowań użytkowników na Twojej stronie, co umożliwi optymalizować kampanię Google i zapewni najwyższą skuteczność.

Porażająca większość użytkowników Internetu, poszukując potrzebnych informacji lub produktów, korzysta z wyszukiwarki internetowej. W Polsce prym pod tym względem wiedzie Google, który również zagranicą należy do wyszukiwarek najbardziej uznanych i popularnych. Optymalizacja SEO oraz pozycjonowanie odgrywają tu kluczową rolę, jeśli chodzi o walkę o potencjalnego Klienta. Co jednak, gdybyś chciał wypróbować model nieco szybszy?

Wówczas warto skupić się na ofercie z zakresu Google Ads, która umożliwia tworzenie skutecznych kampanii reklamowych za pośrednictwem narzędzi Google. W tym modelu marketingowym Google pozwala na umieszczenie Twoich linków sponsorowanych na górze wyników wyszukiwania danych fraz kluczowych. Dzięki temu masz realną szansę pokonania konkurencji, wystawiając najbardziej interesujące linki na pierwszym miejscu – jeszcze zanim użytkownicy dotrą do odnośników stron konkurencyjnych. Ponadto – Google Ads sprawdzi się również poza obszarami wyszukiwarek. Na reklamy wykorzystujące tę technologię natrafić można w wielu innych miejscach w Internecie – na przykład na popularnych portalach, odwiedzanych codziennie przez dziesiątki tysięcy użytkowników.